York YMCA Aquatic Club                                 7/29/2018 - 9:23 PM
              2018 Summer YSCAP Championship Meet - 7/28/2018              
 
 Event 4  Mixed 9-12 200 SC Meter Freestyle Relay
==================================================================================
    Team                             Seed     Finals       Points 
==================================================================================
  1 York Y-MA  'A'                2:28.47    2:28.06         18  
     1) Erin Finnigan W12             2) Alexia Dialinos W12          
     3) Alison Stalfort W9            4) Trevor Knarr M12             
                 35.90      1:13.13 (37.23)
        1:54.08 (40.95)     2:28.06 (33.98)
  2 NDCY-MA  'A'                  3:36.02    2:44.63         14  
     1) Sierra Rogers W8              2) Conrad Brown M9              
     3) Brayden McLenegan M10         4) Bryson Minnich M12           
                 50.61      1:24.23 (33.62)
        2:04.86 (40.63)     2:44.63 (39.77)
  3 WAY-MA  'B'                   2:32.64    2:44.89         12  
     1) Logan Detwiler M9             2) Delaney Stains W11           
     3) Josh Siecker M11              4) Ruth Phillips W9             
                 40.47      1:24.22 (43.75)
        2:05.92 (41.70)     2:44.89 (38.97)
  4 York Y-MA  'B'                     NT    2:56.46         10  
     1) Sam Roberts M9                2) Khaylin Rhone W12            
     3) Ashley Naylor W9              4) Ella Lucas W11               
                 47.60      1:29.96 (42.36)
        2:15.37 (45.41)     2:56.46 (41.09)
  5 CC-MA  'A'                    3:00.45    2:58.58          8  
     1) Bailey Barrett W11            2) Kameryn Gee W9               
     3) Colin Vink M10                4) Griffin Adamek M10           
                 43.46    1:52.99 (1:09.53)
        2:20.11 (27.12)     2:58.58 (38.47)
  6 York Y-MA  'C'                     NT    3:16.58          6  
     1) Finleigh Stambaugh W9         2) Ava Beck W10                 
     3) Gabe Paglio M10               4) Athena Zhou W10              
                 49.52      1:40.18 (50.66)
        2:34.16 (53.98)     3:16.58 (42.42)
  7 WAY-MA  'C'                   3:18.04    3:29.19          4  
     1) Dom Valentine M10             2) Sarah Siecker W9             
     3) Cadence Kanelopoulos W9       4) Finn McCullough M11          
                 49.48                     
            1:59.51 ( )   3:29.19 (1:29.68)
 
                      Combined Team Scores - Through Event 4                      
 
  1. Waynesboro Area YMCA               64   2. York YMCA Swimming                 55
  3. Cuy-Md                             34   4. Chambersburg Chargers              22
  5. Northern Dauphin County YMCA       14