York YMCA Aquatic Club                                 7/29/2018 - 9:23 PM
              2018 Summer YSCAP Championship Meet - 7/28/2018              
 
 Event 34  Mixed 9-12 200 SC Meter Medley Relay
==================================================================================
    Team                             Seed     Finals       Points 
==================================================================================
  1 WAY-MA  'A'                   2:25.29    2:30.89         18  
     1) Neilson Parrott M11           2) Belle Hess W12               
     3) Eve Phillips W11              4) Nicole Hasis W10             
                 39.85      1:24.14 (44.29)
        1:56.53 (32.39)     2:30.89 (34.36)
  2 CC-MA  'A'                    2:32.95    2:38.06         14  
     1) Abby Caltrider W12            2) Norah Kinton W12             
     3) Amir Tasker M9                4) McKenzie Wicks W12           
                 38.53      1:25.51 (46.98)
        2:05.55 (40.04)     2:38.06 (32.51)
  3 CUY  'A'                      2:25.29    2:41.28         12  
     1) Brianna Kelly W10             2) Christian Dowling M10        
     3) Dylan Leatherman M9           4) Daniel Diehl M12             
                 28.77      1:17.89 (49.12)
        2:04.92 (47.03)     2:41.28 (36.36)
  4 WAY-MA  'B'                   2:55.58    2:45.29         10  
     1) Gabe Blake M10                2) Aiden Hess M10               
     3) Kay Buhrman W12               4) JB Bonner M11                
                 46.32      1:33.34 (47.02)
        2:11.22 (37.88)     2:45.29 (34.07)
  5 York Y-MA  'A'                2:47.11    2:52.31          8  
     1) Alexia Dialinos W12           2) Kathryn Fives W11            
     3) Erin Finnigan W12             4) Ella Lucas W11               
                 41.32      1:27.59 (46.27)
        2:10.30 (42.71)     2:52.31 (42.01)
  6 York Y-MA  'B'                     NT    2:58.24          6  
     1) Rachel Rodriguez W12          2) Trevor Knarr M12             
     3) Alison Stalfort W9            4) Philip Calder M11            
                 42.73      1:31.35 (48.62)
        2:21.93 (50.58)     2:58.24 (36.31)
  7 York Y-MA  'C'                     NT    3:28.49          4  
     1) Sam Roberts M9                2) Athena Zhou W10              
     3) Ke'Nyia Smallwood W11         4) Ashley Naylor W9             
               1:04.60      1:50.49 (45.89)
        2:42.64 (52.15)     3:28.49 (45.85)
  8 York Y-MA  'D'                     NT    3:46.90          2  
     1) Leah Altman W11               2) Ava Beck W10                 
     3) Finleigh Stambaugh W9         4) Ryan O'Keefe M9              
                 58.43    2:09.62 (1:11.19)
        2:57.49 (47.87)     3:46.90 (49.41)
  9 York Y-MA  'E'                     NT    4:03.54        
     1) Bryn Johnston W10             2) Khaylin Rhone W12            
     3) Gabe Paglio M10               4) Luca Paglio M9               
                 55.35    2:09.39 (1:14.04)
        3:08.96 (59.57)     4:03.54 (54.58)
 
                     Combined Team Scores - Through Event 34                      
 
  1. Chambersburg Chargers             352   2. York YMCA Swimming                342
  3. Waynesboro Area YMCA              312   4. Cuy-Md                            151
  5. Northern Dauphin County YMCA       53